Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Via

Via

Výklad karet, tarot, mantika
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Via a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Dobrá rada nad zlato

Už na základní škole ke mně mí spolužáci přicházeli svěřit se se svými starostmi nebo pro radu. A v tomto duchu pokračoval a pokračuje celý můj život. Často se mi stává, že se mi svěřují i zcela neznámí lidé, například při cestování vlakem nebo v čekárně u lékaře. Pravděpodobně ze mě vyzařují jemné energie, na které druzí lidé reagují. Lidé vycítí člověka, který je schopen skutečně naslouchat, říci nezávisle svůj názor a poradit. Když se pak zpětně dozvídám, že mé rady a pomoc fungují a že se lidem daří lépe, když se lidé vracejí a děkují za pomoc, vždy mě to naplní radostí a vděkem, že je mi dovoleno takto pomáhat lidem.

Dobrá rada nad zlato

Co nabízím

Od doby školních lavic uteklo mnoho času, od těch dob jsem se v mnohém zdokonalila, takže vám dnes mohu nabídnout mnohem více než v době svých začátků. Když jsem objevila jemnohmotný svět, netušila jsem, kam až moje cesta povede. Svůj dar vidění vnitřním zrakem jsem začala prohlubovat, velmi opatrně používat a hledat souvislosti. Zabývám se výkladem karet, minulými životy (jež často způsobují potíže v životě současném), mohu pracovat s andělskými energiemi a terapiemi, nebo s energiemi a pomocí bytostí z vyšších rovin. Je mi dovoleno pomocí univerzální energie světla napomoci zdraví, lásce, vztahům, přátelství, prosperitě… prostě všemu krásnému. Je mi dovoleno pomáhat řízenou léčivou meditací. Díky univerzální energii mohu očistit a harmonizovat auru i čakry, soustředit se na obraz destruktivních energetických vláken, které člověku ubírají energii (připojené entity). Dále vám mohu předávat informace z informačního pole Vesmíru, vytvářet léčivé či energetické kresby, které vás posílí v těžké životní situaci, osobní meditační kresbu, harmonizační kresbu do konkrétní životní situace... Vše probíhá intuitivně, v napojení k Vyšším průvodcům a s naprostou pokorou k Vyššímu řádu světa.

Karty

K výkladům používám několik druhů karet – cikánské karty, tarotové karty, magické karty, hvězdné karty, kipper karty. Záleží na tom, jakou situaci budete chtít řešit, jaké informace je potřeba zjistit. Mými nejzamilovanějšími kartami (jsou to ty, po kterých sahám nejčastěji) jsou cikánské karty a tarotové karty. K některým záležitostem volím kyvadlo. Kyvadlo se velmi dobře hodí jako magická pomůcka. Používání kyvadla k věštění se říká radiestézie. Kyvadlu je nutno pokládat jednoznačné otázky, na které je jednoznačná odpověď, pak dokáže dát odpovědi na široké spektrum otázek. Kyvadlo s oblibou používám při řešení zdravotních otázek, avšak podotýkám, že nejsem lékař a nedělám diagnózy. Díky kyvadlu jsem schopna najít místa, kde je problém a najít odpověď jakým způsobem pomoci a podpořit léčbu. V některých specifických situacích používám i runy nebo runové karty. Runy se využívají i jako ochranný amulet. Jako pohlazení, radu a inspiraci na závěr výkladu volím andělské karty, vílí karty nebo karty jednorožců.

Tarotové karty

Regrese, odblokování, očištění

Při výkladu karet se často stává, že zjistíme, že řešený problém, který se u člověka v určité záležitosti stále točí v kruhu, pochází z minulého života. Že to, co se tam odehrálo, si s sebou klient nese v tomto životě a to ho blokuje, způsobuje mu problémy a nemůže se posunout dál, nebo tam kam by chtěl, ať se snaží sebevíc. Mám schopnost podívat se do minulého života klienta a najít, kde se stala chyba a proč. S těmito informacemi pak společně pracujeme dál, abychom to odblokovali a očistili, aby se klientovi otevřela ta zavřená vrátka, kterými dosud kvůli těmto záležitostem nemohl projít. Takto lze ve většině případů pomoci, ale jako všude i zde jsou výjimky. Někdy energie zkrátka odblokovat a očistit nelze zcela na 100%, protože právě tato záležitost je klientovou cestou očištění. I přesto však lze pomoci, aby ta cesta byla snazší a méně svízelná.

Co mám ráda

Ráda chodím do přírody, k vodním tokům, potůčkům, kde čerpám energii. Můj oblíbený kov je stříbro. Mými favority mezi kameny jsou kříšťál, turmalín, růženín, ametyst, lapis lazuli, měsíční kámen, vločkový obsidián, citrín.

Pokud cítíte, že bych vám právě já mohla pomoci, zavolejte mi nebo mě kontaktujte přes Skype. Velmi ráda vám vyjdu vstříc.

Vaše Via