Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS

Poradci právě online

Alena

Alena

Astrologie, numerologie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Kateřina Marie

Kateřina Marie

Astrologie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Via

Via

Výklad karet, tarot, mantika

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Ondřej

Ondřej

Psychotronická diagnostika

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Carol

Carol

Astrologie, numerologie, karty

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Iris

Iris

Tarot, kyvadlo, i-ťing

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Věštění je poslání

Naděžda Iždinská

izdinska nadezda sibyla vesteni karty

Dobrý den nebo dobrý večer, podle toho, v jakém čase jste přišli k internetu. Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Naděžda Iždinská. Pocházím z Běloruska, nyní žiji v Praze a v Trenčíně na Slovensku.

Dva domy

Když mi bylo 18 let, vrátila jsem se po maturitním plese domů, konečně usnula a zdál se mi divný sen. Stála jsem vedle dveří školy, kde jsem odmaturovala, a viděla jsem před sebou slunce na východě. Když jsem otočila hlavu, viděla jsem zase Slunce, ale na západě. Při obědě jsem se zeptala své babičky, jedné z nejinteligentnějších a nejmoudřejších stařenek, které jsem kdy poznala. V té době jí bylo přes 70 let, stále četla knihy, noviny a měla jasný a bystrý rozum. Popsala jsem jí, co jsem viděla a poprosila jí, aby mi vysvětlila, co to má znamenat. Ta jenom zakroutila hlavou: „Holka, moje holčičko! Celý svůj život budeš žít ve dvou domech“.

Stále na cestách

A stalo se! Už je mi 67 let, stále cestuji a žiji ve dvou domech. Bělorusko – Dálný Východ, Bělorusko – Německo, Bělorusko – Moskva, Moskva – Československo, Československo – Bělorusko, Česko – Slovensko, tedy Praha – Trenčín. A baví mě to! Ráda jezdím, cestuji, poznávám nové lidi, píšu články, přednáším o esoterice, vykládám karty osobně i po skype. Na skype volají klienti ze zahraničí nebo ti, kteří bydlí mimo Prahu a nemohou ke mně přijet osobně.

Poselství osudu

To, že budu známá kartářka a budu žít v zahraničí, mi bylo předpovězeno roku 1981. V roce 1980 byl v Afghánistánu zabit člověk, se kterým jsme se milovali a chtěli jsme spojit naše životy. Po jeho smrti se pro mě zhroutil svět, takže velmi soucítím s těmi, kteří ztratili milovanou osobu. Je to velmi těžký kříž.

sibyla vesteni karty tarot telefon kartarka sms online

Jasnovidka Jelizaveta

Moji známí v Moskvě mi dali adresu jedné jasnovidky, která byla velmi uznávaná. Navštěvovali jí lidé z vysokých vrstev, ze známých politických rodin, i z okruhu příbuzných Leonida Brežněva, ale to bylo samozřejmě tajné. Tehdy mi bylo 34 let. Jasnovidka paní Jelizaveta mi zakázala věštit do té doby, pokud mi nebude 50 let. Já jsem to nechápala: „Proč nesmím věštit? Vždyť jste sama říkala, že mám mimořádné schopnosti?!“ Ona odpověděla: „Protože jsi ještě mladá, nemáš životní zkušenosti, sama děláš chyby v životě, nevíš co je osud, karma, láska, oběť, soucit, odpovědnost, odpuštění. Jak můžeš nasměrovat lidi na správnou cestu, jak jim můžeš pomoci v těžké situaci, když na to ještě nejsi zralá?!“

Věštění je pomoc

Pak jsem poznala, že měla absolutní pravdu. Dnes i já sama vidím, kdo má věštění opravdu dané jako své životní poslání, kdo je k tomu skutečně osudem povolán, a kdo si to o sobě jen myslí. Věštit a vykládat karty je velká zodpovědnost, protože se dotýkáme osudu člověka. Především musíme umět pomáhat, předávat naše vlastní zkušenosti, nesoudit, chápat, ale přesto být otevření a pravdiví, i když pravda často bolí.

Dělat věci dobře

Mnoho let se zúčastňuji ezoterických festivalů a poznala jsem za tu dobu mnoho „čarodějných kolegyň a kolegů“. Mnoho jich je opravdu dobrých, ale dost si jich na věštkyně a věštce jen hraje. Chci říci jen toto. Jestli člověk nemá nadání, dar a „věští“ pouze pro peníze, dělá důvěřivému klientovi zmatek v životě. Toto svévolné dotýkání se tajemna bez pokory, hloubky, vědění a zkušenosti se nevyplácí. Dříve či později se zásah do věcí, jež nechápeme a jimž nerozumíme, vrátí. Je to asi tak, jako byste se sami léčili, opravovali si auto nebo elektroinstalaci. Pokud to neumíte, nemůžete se divit, že se vám fušerství vymstí.

Důvěra a zkušenost

Proto vám doporučuji obracet se pouze na poradce, věštce, kartářky, astrology, kteří se osvědčili v dlouholeté praxi, mají dobrou pověst, svojí stálou klientelu a jsou známí z esoterických výstav a veletrhů. I já sama se účastním pouze akcí a projektů, které jsou solidní, založené na opravdové znalosti, slušnosti a úctě k tradici, jako jsou tyto poradenské stránky Sibyla.cz. Pevně doufám, že potenciální klienti, kteří se obrátí na mě a ostatní kolegyně a kolegy, jimž důvěřuji, budou spokojení, vděční za pomoc a nasměrování na správnou cestou k lepší budoucnosti. Přeji všem hodně štěstí, zdraví, úspěchů a hlavně Boží ochranu a požehnání.

Vaše Naděžda

Autor: Naděžda Iždinská

sibyla nadezda izdinska svicka karty vesteni


 

sibyla vesteni logo   Bombastus.cz e-shop s esoterikou a zdravou výživou