Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Veronika

Veronika

Karty, etikoterapie, feng shui
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Veronika a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA VERONIKA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Kdo jsem a co nabízím

Od roku 1996 pracuji jako kartářka, etikoterapeutka, poradkyně feng-shuej, která Vám pomůže odhalit problémy nejen psychické, ale i tělesné spojené s hlubokou minulostí. Jsem léčitelka, regresní terapeutka, exorcistka (pomáhám čistit těla i domy od duchů). Doplňkově k terapiím používám i irisdiagnostiku, kyvadlo, automatické písmo i kresbu, kameny a metodu su-jok.

Kameny 

Etikoterapie

Etikoterapie je věda zabývající se propojením těla a mysli. Učí nás pochopit, co nám naše tělo prostřednictvím bolesti nebo nemoci chce vlastně sdělit. Učí nás pochopit, proč jsme tady, vysvětluje, co se nám děje v našem životě a vše dává do logických souvislostí. Vysvětluje podstatu nemoci a tím se pokouší zjednat nápravu v našem jednání.

Feng - shuej - jak málo stačí

Tato metoda je v dnešní době velmi oblíbená. I velmi nepatrná změna v interiéru vašeho bytu (přestavění nábytku, pověšení obrázku, vymalování, rozmístění krystalů apod.), dokáže skutečné divy, když víte, jak na to. Tyto "zdánlivé maličkosti" vedou k nápravě různých problémů na vaší cestě životem. Ať se jedná o partnerství, zdraví, hojnost... Je úžasné vnímat tu sílu přeměny.

Zeptejte se karet

Ptejte se a dostanete odpověď. Protože každá otázka má svoji odpověď. Při výkladu se můžete dozvědět, jak a s čím bojujete, na čem máte zapracovat ve svém životě, a jak si pomoci ve svém hledání sama sebe. Lze se také dozvědět, co vás čeká a jak se s tím poprat. Používám karty klasické, andělské, archandělské, tarot atd.

Andělské karty

Výklad snů

Vaše sny jsou přímo studnicí poznání. Jen je třeba věnovat jim pozornost a umět dešifrovat snové symboly, které představují určité archetypální situace a postavy ve vašem životě. S tím vám mohu pomoci. Vaše sny často obsahují klíče k řešení rozličných situací. Pomocí obrazů vám vysvětlují, proč a co se děje, co se může stát, případně co s tím můžete udělat. Vnímejte je velmi pozorně, jsou tu pro vás, vaše nalezení a pochopení. Jakmile jednou pochopíte jejich skutečný význam, začnete je více poslouchat a vnímat. Budete opět o kousek dál ve svém vnímání na cestě životem.

Těším se na vaše zavolání, jsem tu pro vás.
Vaše Veronika