Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Věra

Věra

Astrologie, numerologie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Věra.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Umění se dědí

Už od dětství mi otec i babička vštěpovali základy esoteriky. Oba dva také sami vykládali karty. Stejně jako mnoho jiných Čarodějek a Čarodějů jsem v prostředí úcty a zájmu o věci mezi nebem a zemí vyrostla. Proto mi vždy připadalo normální a běžné mluvit s přírodou, energiemi a jevy okolo nás. Tak jak to bývalo po tisíciletí.

Co jsem se naučila

Rodinná a životní atmosféra mě poháněla k další cestě poznávání a ohmatávání souvislostí světa a Vesmíru. Proto jsem se před 30 lety začala zabývat výkladem karet a později jsem pronikla do tajů a neměnných faktů numerologie. Jsem absolventkou Školy klasické astrologie Ing. Bohuslava a Ing. Stříbného, později také Školy psychologické astrologie Lenky Adamové.

Co nabízím

Problémy a trápení vám pomohu objasnit pomocí své nevšední intuice a darem jasnozřivosti. Numerologie mi napoví, kdy je vhodná doba k řešení, se znalostí astrologie vás navedu na správnou cestu životem. Budu s vámi řešit všechny spletitosti života, ať už se týkají lásky a partnerských vztahů, financí, zaměstnání, zdraví nebo rodiny. Společně najdeme odpověď na všechny otázky, které vám nedají spát.

astrologie horoskop vesteni online sibyla vyklad

Motivace a vedení

Umím vás motivovat, několikrát jsem vedla velké týmy lidí v zaměstnání, učila jsem je, starala jsem se o ně. Jsem Panna v Panně, nic snadného. :-) Stále musím pečovat, starat se, vést, učit, předávat, s Láskou všude a všem pomáhat. Jen jsem se naučila, že nemám pomáhat tam, kde si o pomoc nežádají, jinak mě nakopou do pr…. :-) Promiňte, jsem hodně svá, občas mluvím jak mi „zobák narost“, ale lidé to mají rádi, cítí přímost. Prostě platí přísloví, že každý (nevyžádaný) dobrý skutek bude po zásluze potrestán a cesta do pekel je dlážděna (nevyžádanými) dobrými úmysly. :-)

Minulost a přítomnost

Psychologická astrologie mě naučila vyhledávat hluboké kořeny dnešních bloků, zábran, úzkostí a trápení. Pouze v dávno zapomenutých dějích z dětství i minulých životů se najde pravá příčina bolestí dneška. Teprve pak se dá odstranit, pochopit, napravit, léčit.

Touha dávat

Hodně jsem cestovala, viděla mnoho zemí, mluvila s mnoha lidmi. Umím porovnávat vlivy prostředí, výchovy, výuky, vzdělávání, kultury, náboženství. To jsem si vždy přála, cestovat, poznávat, učit se, předávat lidem. Kdysi jsem také chtěla být sexuoložkou a pracovat s devianty, kterých je dost a potřebují pomoc, protože za mnohé věci sami nemohou.

 sibyla vesteni online karty tarot vyklad

Cesta k Bohu

Už jako dítě jsem měla kontakty s Bohem a neuměla jsem pochopit, proč já, dokonalá, nejsem ten Bůh? Proč mě kdosi předběhl? :-) Pak jsem se naučila pokoře, poznala, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému a pokud se naučíme žít v souladu s Bohem, jsme jeho částí, jsme u něj, s ním. Dokonalost světa a Vesmíru je právě v jeho nedokonalosti. I příroda, tedy Bůh, dělá chyby, které ale mají svůj význam. Vlastně – chyba není chyba, všechno má svůj význam v řádu Vesmíru.

Egypt

V současné době často pobývám pracovně v Egyptě. Táhne a láká mě to tam, asi mám k té zemi pouto z minulých životů. Občas pro sebe používám jméno Estel Romany, cítím se tak. Estel je podle druidů Věra a Romany je egyptské křesťanské příjmení.

Jsem jen člověk

Nejsem dokonalá, nejsem stroj, kolikrát i já sama potřebuji pomocnou ruku, kterou ale pak umím stonásobně vrátit. Takže všechny potřebné, kteří se „v tom plácají“, plně chápu a rozumím jim. Navíc je známo, že nejlépe pomáhají lidé, kteří sami prožili i prožívají trápení, ale přitom zvládají život. Carl Gustav Jung to nazýval archetypem zraněného léčitele. V životě rozumíme pouze tomu, co jsme sami prožili. A pokud potřebujeme pochopit trápení a bolest druhých, musíme je sami zažít.

Těším se na vaše zavolání, jsem tu pro vás.

Vaše Věra

sibyla egypt vesteni karty online

sibyla logo karty vesteni