Online poradna

Volejte 906 500 500 + číslo linky - 50 Kč/min.
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Petra

Petra

Tarot, numerologie, SRT, reiki
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Petra a vítám Vás na mém profilu.

Pokud je u mé fotografie zelený nápis Jsem online – volejte, můžete mi telefonovat na číslo 906 500 500. Po spojení zadejte číslo mé linky – 15. Cena hovoru je 50,- Kč / min. Více informací o telefonování najdete zde.
 
Také můžete volat na Skype sibyla.cz. Nejdříve mě vyhledejte na Skype a přidejte do kontaktů. Pak vám na Skype napíšu nebo zavolám a domluvíme termín konzultace a platbu. Více informací o volání na Skype, cenách a způsobu platby najdete zde.
 
Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Co nabízím

Od roku 2004 se věnuji všemu, co patří ke zdravému životnímu stylu, cílenému odstranění stresu a poznání psychických příčin fyzických chorob.

Tarot, numerologie, SRT

Pracuji s astrotarotem, numerologií, SRT, s harmonizačními technikami jako je aromaterapie, krystaloterapie, colorterapie, reflexologie.

Reiki, regresní terapie

Používám Reiki, kde jsem dosáhla IV. stupně, mistr učitel. Aktivně se věnuji regresní terapii včetně autoprogrese, karmických vazeb, slibů z minulých životů, prokletí, magické ochrany.

Komplexní harmonizace

Dále se věnuji ladění organismu v kontextu působení východních nauk, lunárních fází, orgánových hodin, bylin, koření, magie svíček, symbolů, talismanů a spektra relaxačních masáží. Poskytuji poradenství osobního rozvoje, autoprogramování, odstraňování traumat a psychických bloků. Pořádám kurz Kraniosakrální terapie formou komplexní harmonizace.

Zkušenosti, vzdělání

Jsem absolventkou vyšších kurzů hlubinné abreaktivní psychoterapie Ing. Andreje Dragomireckého. Absolvovala jsem kurzy Asociace vizážistů a stylistů se zaměřením na styl, řeč těla a práci s barvami při tvorbě osobní i profesní image.

Další aktivity

Působím v rámci wellness pobytů jako tvůrce a moderátor kreativních programů a nejrůznějších mini kurzů pro ženy. Pro Kloboukový klub Brno jsem byla v roce 2008 tváří charitativní akce na podporu Mamma help. Léta působím jako tvůrce a organizátor večerů na téma Žena věku Vodnáře v Dámském klubu Omega v Brně.

S úctou, láskou a srdečným pozdravem
Petra

Pentagram Pentalpha

Sibyla logo