Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Nelly

Nelly

Runy, tarot, Lenormand
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Nelly a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Moje karty

Jsem čarodějka a kartářka. Je mi 35 let. Výkladům z karet se věnuji více než 15 let. Má filosofie se nejvíce ztotožnila s představou Crowleyho tarotu. Často používám tarotové karty, které umělecky ztvárnil Ciro Marchetti. Abych s nimi docílila při výkladu silné napojení a aby to byly jenom „mé“ karty, tak jsem si je dozdobila. Vykládám též z karet Lenormand. Výběr karet ke každému výkladu je individuální a intuitivní.

Jak vykládám

Při výkladu se řídím nejenom všeobecně popsanými významy karet, ale zejména svými zkušenostmi a především vnitřním viděním, kterým dokresluji celkový obraz. Napojím se na své karty a nejsem to já, kdo vybere tu správnou. Já jsem jen prostředník, který díky kouzlu karet a Run může přijmout a předat jejich poselství. Pro charakteristiku osobnosti využívám životních symbolů velké arkány. Je to prostředek, jak odhalit schopnosti a talenty tazatele, ale také jeho slabosti.

Tajemné Runy

Při hledání odpovědí jsem se dostala až k pradávnému poselství Run. S Runami pracuji více než 7 let. Většina mých znalostí pochází z mé vlastní zkušenosti i praxe. Runy jsou prastaré znaky severské a anglosaské abecedy. Ale Runová magie je mnohem více než jen pár znaků. Každý symbol v sobě skrývá poselství starých druidů s nesmírnou energií. Malované či vyrývané znaky mají velký magický význam, jsou spojeny s různými situacemi, dávají předmětům moc a sílu, svojí symbolikou ovlivňují okolní prostor.

nelly ihnatova runy vesteni sibyla

Silné kouzlo

Runy jsou jedním z nejsilnějších kouzel, které je pro člověka dostupné a použitelné. Kouzlo Run využívám k pomoci těm, kteří své životní starosti a trápení již nezvládají a potřebují víc než jen radu a předpověď z tarotových karet. Runy se dají se využívat při výkladu na kartách, čarování, zasvěcování různých předmětů, při ochraně člověka před nepřízní osudu. Také se mohou malovat na minerály a polodrahokamy.

Neskutečně mocné znaky

Runy pomáhají při uvědomování si vlastních kvalit, možností a schopností, podporují vytrvalost, otevírají pomyslnou bránu do podvědomí a mysli člověka. Pracují s tím, co už v nás dávno je, jen si to nepřipouštíme nebo se toho bojíme. Lidé vždy věděli, že existuje něco, co pomůže v nejsložitějších chvílích života. A také to, že nemusíme všemu rozumět, ale stačí jen věřit a poddat se podpůrné a léčivé síle. Proto k Runám člověk musí vždy přistupovat jen s velkým respektem a pokorou. Jsem žena, která podlehla kouzlu Run a s největší úctou si dovoluje s nimi čarovat a tak pomáhat druhým. Denně vidím, jak runy účinkují a jsem vždy znovu okouzlena jejich mocí.

Runové talismany na zakázku

Od pradávna lidé věří v moc nadpřirozena a používají různé předměty pro svou ochranu. Magické talismany a amulety zhotovovali indiánští šamani, druidi, kněží, čarodějky, bylinkářky, vědmy, věštkyně, kouzelníci ve všech kulturách na světě. Také já vám nabízím jedinečnou možnost vlastnit Runy s kouzlem v podobě talismanu. Tento čarovný šperk spojuje léčivou sílu run, minerálu, tvaru drátkování a rituálního zasvěcení s krásou uměleckého řemeslného zpracování. Podívejte se zde na ukázky. Klikněte zde.

sibyla talisman amulet karty vesteni online tarot vyklad

Nejúčinnější pomoc a ochrana

Osobní talismany vždy v dějinách byly a dosud jsou nejúčinnější magickou pomocí a ochranou, protože jejich zvolená symbolika, barva, materiál i tvar je přesně cílená na konkrétního člověka a jeho problém. Individuálně zhotovený talisman je nesrovnatelně silnější než sériově vyráběný amulet všeobecného významu. Slovo talisman totiž pochází z arabského talasm – rituál a řeckého telos – cíl. Zakázkové talismany, vytvářené na míru dané osobě, patří k základům tradiční užité magie. Běžně je z různých materiálů zhotovovali i nejslavnější alchymisté, Agrippa, Paracelsus, Dee, Kelley, Rhazes, Flamel a další.

Příprava talismanu

Každý talisman, který vytvořím, je ručně vypracovaný originál. Nemám žádné předem nachystané šperky. Vždy individuálně vybírám pomocí výkladu z runových karet kouzlo, kámen i ztvárnění pro konkrétní osobu, problém či přání. Bez výkladu runových karet a následného zasvěcení by talisman nebyl talismanem, ale jen šperkem bez kouzelné moci.

Zhotovení talismanu

Runu namaluji na kámen a talisman zasvětím, aby se probudila a aktivovala jeho síla. Pro ochranu a propojení Runy s člověkem používám drátkování, kdy smyčkovou technikou vše scelím. Jsem umělkyně, pro svou tvorbu potřebuji prostor a volnost. Ale vždy mi záleží na tom, aby se vám šperk líbil. Proto se celkový vzhled talismanu doladí tak, aby odpovídal vašim představám.

tarot nelly ihnatova sibyla vykladani ciro marchetti

Používání talismanu

Talisman se pro dosažení nejsilnějšího účinku nosí na těle, nejčastěji jako přívěsek na krku, případně v kapse, u poutka kalhot atd. Mějte talisman v úctě a chovejte se k němu jako ke vzácnému předmětu. Talisman je třeba občas čistit. Pod proudem čisté vody ho v dlani lehce omyjte a nechte ho jednu nebo dvě hodiny na přímém slunci nebo za svitu měsíce dobít. Poté se může znovu nosit. Pokud je kámen zasvěcen, nabití vždy podléhá nejsilnější z run. Talismany si můžete objednat v e-shopu. Klikněte zde.

Ráda se s vámi setkávám

Účastním se výstav, festivalů a veletrhů zdravého životního stylu a esoteriky, kde vykládám karty a přednáším o runách. Mohli jste mě navštívit např. na Čarodějnickém kongresu na hradě Kost, na výstavě Minerva v Hradci Králové a v Praze, na veletrhu Zdraví a duše na výstavišti Černá louka v Ostravě, na Astrovíkendech v Olomouci, Brně, Litomyšli, na festivalech Miluj svůj život a Ezotera v Praze, na Kosmobraní v Brně i na dalších místech. Také píšu články. Některé z nich si můžete přečíst i na těchto stránkách.

Těším se na vaše zavolání

Řešíte složitou situaci, se kterou si neumíte poradit? Těším se na vaše zavolání a věřím, že společně objevíme cestu, jak dál a najdeme dobrá rozhodnutí pro vaši lepší budoucnost. Pomůže nám v tom pradávné silné kouzlo karet, run a rituálů.

Vaše Nelly

Moje vlastnoručně zhotovené kouzelné runové talismany na zakázku v podobě drátkovaného šperku s kamenem můžete zakoupit v e-shopu. Klikněte zde.

 

Články autorky Nelly

Runy

Barevné spektrum

 

sibyla tarot vlci vesteni online telefon karty vyklad

sibyla logo vesteni vyklad karet online