Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Maruška

Maruška

Tarot, numerologie, kyvadlo
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Maruška a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA MARUSKA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Dědictví

Už v dětství jsem měla často možnost sledovat babičku při výkladu karet. Babička sice zemřela příliš brzy na to, aby mi své umění kartářky mohla předat osobně, ale mě vždy zajímali lidé a jejich osudy a problémy, a tak si ke mně výklad tarotových karet našel svou cestu, a s ním i další oblasti esoteriky. Babička k výkladům používala mariášové karty a měla svůj vlastní systém výkladu i rozložení. Při rozkládání karet na stůl vždy říkala, o čem bude na kterém místě karta vypovídat. Dar číst v kartách se u ní rozeběhl jako následek tragických rodinných událostí, které spustily její schopnost vnímat svět více duchovně. Stejně jako ona, i já jsem musela získat určité životní zkušenosti, abych měla v sobě dostatek klidu a pokory, která je nutná k této práci.

Tarotové karty

Tarotové karty mají v současné době mnoho podob. Vlastním několik tarotových sad, ale nejčastěji používám tarotové karty Robin Wood. Z několika původních druhů (Rider - Waite, Crowley apod.) se vyvinuly další formy, které se od původních tarotů velmi liší. Moderní tarotové sady mají často pozměněné hodnoty figur malé arkány, někdy obsahují i kartu navíc, pojetí bývá často velmi originální. Mnozí věštci s tímto nesouhlasí a drží se striktně klasického tarotu, já si však myslím, že je to ku prospěchu věci. Kvalita výkladu totiž nezávisí na zpracování karet, které používáte, ale především na schopnostech a zkušenostech toho, kdo karty vykládá.

Zlatý tarot - tarotová sada

Kdo jsem, a co ode mne můžete čekat?

Nejsem z těch, co se schovávají za umělou image a falešnou magií, jen proto, abych vypadala zajímavě. Nepotřebuji se skrývat za uměleckým jménem, raději používám své vlastní, které ke mně patří. Nedělám ze sebe něco, co nejsem. Jsem obyčejná žena, která (i přes občasné výstřelky mimo) stojí nohama pevně na zemi. Při výkladu se snažím, aby u reality zůstali i moji klienti. Nikdy vám nebudu tvrdit, že mi karty ukazují, co vás čeká a nemine. Karty ukazují pouze to, co se může stát, pokud změníte svůj přístup k věci. Je vždy čistě na vás, jestli poslechnete poselství, případně varování karet, a co s tím uděláte. Budete slepě čekat, co přijde, nebo se budete snažit vyhnout tomu, co je pro vás nepříznivé, a svůj osud trochu ovlivnit ve svůj prospěch. Za svůj život nesete odpovědnost jen vy sami.

Co karty umí, a co neumí?

Pokud se chcete vyhnout rozčarování, pak počítejte s tím, že karty nedokáží stanovit lékařskou diagnózu (pouze mohou nastínit, na co si dát pozor) a neodpovídají na otázky typu: jaké bude jeho (její) jméno, jaké je jeho (její) telefonní číslo, kdy, kde a v kolik hodin se něco stane. Za to však jasně ukazují vás - tazatele i situaci, ve které se nacházíte. Ukazují, jaké jsou energie pro současnou situaci, poskytují hluboký vhled a odkrývají související aspekty, které nejsou zcela zřejmé. Karty nastiňují možnosti vývoje a důsledky, jaké mohou nastat, pokud učiníte nějakou konkrétní volbu. Karty ukazují možnosti, jakými lze váš problém řešit. Tohle všechno karty umí, a s tímto vám dokážu pomoci.

Cajthamlová Marie věštění

Jak je to s výklady na několik měsíců dopředu?

Vždycky zbystřete, pokud vám někdo tvrdí, že mu karty odhalují budoucnost na více než pár měsíců dopředu. Karty ukazují situaci tady a teď a možnosti do blízké budoucnosti (v řádu maximálně několika měsíců). Předpověď na několik měsíců dopředu však předpokládá, že se v myšlení a konání tazatele nic nezmění, což je nepravděpodobné. Vše se stále mění, i naše postoje a myšlení, proto je lepší soustředit se na své možnosti tady a teď, nečekat na to, až se něco samo splní za několik měsíců. Svou budoucnost tvoříme v přítomnosti, nelze jen pasívně vyčkávat na události, které "karty předpověděly" a pak se divit, že se to nestalo. Vždy pamatujte, že za svůj přístup k věci jste zodpovědní jen vy sami, nikdo jiný. Karty neodpovídají za to, jak žijete a co se vás v životě potká, jsou pouze na pozici poradní.

Je-li jasnovidnost darem od Boha, proč není zdarma?

Lidé se často pozastavují nad tím, proč kartář, věštec či léčitel za své služby požaduje peníze. Nejčastěji argumentují tím, že je to dar od Boha, a proto má být zdarma - dříve se přeci kartářkám neplatilo. To ale není úplně pravda. Pokud se neplatilo penězi, platilo se v naturáliích. Lidé, kteří chodili k věštcům na poradu, nikdy nechodili s prázdnou. Takový byl způsob placení v minulosti. Na venkově byla také dost obvyklá sousedská výpomoc, třeba při opravě domu, nebo při práci na poli. To všechno znamenalo pro obdarovanou osobu faktickou hodnotu. Vezměte v úvahu, že darem od boha nejsou obdařeni pouze věštci či léčitelé, ale i dobří spisovatelé, lékaři, výborní právníci, zpěváci... Výbornými by se nikdy nestali, pokud by si museli na živobytí vydělávat jinou prací. Každý, kdo chce svůj dar rozvíjet, musí se mu věnovat naplno, beze zbytku. Jedině tehdy to má nějaký smysl a jedině tehdy může ze sebe vydat to nejlepší.

 Jasnovidnost je darem od Boha