Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Lenka

Lenka

Astrologie, EFT, SRT
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Lenka a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online pradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Zeď kolem nás

Dnešní doba je velmi uspěchaná, nemáme na nic čas. Ze všeho nejméně se věnujeme sami sobě. Prožíváme životy plné překážek a negativních emocí. Divíme se, že se nám nic nedaří, že nejsme klidní, vyrovnaní, spokojeni, radostní, veselí, šťastní. Pomoc je jednoduchá. Zastavit se, podívat se do svého nitra. Negativní emoce vytváří energetické bloky, které jsou jako zeď kolem nás. Ta odráží vše, co nekoresponduje s naším vnitřním přesvědčením. Mám problémy v práci, v partnerském vztahu? Co moje bolesti, nemoci? Brání mi v činnosti, která mi přináší radost?

Vše je v naší mysli

Všechny krásné věci a zážitky jsou kolem nás, ale naše mysl je nepřijímá, protože je nevidí nebo necítí. Je tu bariéra. Je hodně terapií, které pomáhají odbourávat bloky, bořit naše myšlenkové zdi a uvědomit si svou hodnotu. Jsou si podobné, čistí naše meridiány, aby životní energie mohla proudit naším tělem i duší. Některé z nich vám nabízím.

Miluj svůj život

Nejprve vám napíšu něco o mně. Narodila jsem se 26.11.1970 v Děčíně. Od mládí mě zajímaly paranormální jevy a psychologie. Tenkrát jsem ještě o esoterice a léčitelství nic nevěděla. Potom se mi na mateřské dovolené v roce 2001 dostala do ruky kniha „Miluj svůj život“ a znamenala pro mě zásadní obrat.

numerologie vesteni online sibyla tarot

Astrologie

Když jsem pak přemýšlela nad tím, čím se budu živit, až moje dítě povyroste, dala jsem na radu kamarádky a zašla si ke známému astrologovi na konzultaci. K mému překvapení mi sdělil, že bych se klidně mohla živit právě astrologií. Tak dobrá. Pořídila jsem si dostupnou literaturu a tři roky ležela v knihách a poctivě se učila.

Moje začátky

Začala jsem vypracovávat horoskopy, ale to mi po nějakém čase přestalo stačit. Z postavení planet jsem sice klientům vyčetla, odkud pramení jejich problémy a jak je mají řešit, ale málokdo si moje rady vzal k srdci a zapracoval na sobě.

Metoda EFT

Znovu jsem tedy hledala nějakou rychlejší a účinnější metodu, která by lidem pomohla okamžitě. Přišla ke mě metoda EFT – technika emoční svobody. Rok jsem EFT studovala u Zdeny Katayama, která tuto metodu přinesla ze světa k nám do Čech. Potom následovaly různé kursy u zahraničních praktiků, např. Gwyneth Moss. V posledních dvou letech navštěvuji kursy Roberta Smitha, který tuto metodu ještě zrychlil a nazval ji Faster EFT.

Odblokování emocí

EFT je metoda na odblokování emocí, jejíž pomocí můžete řešit jak psychické, tak i fyzické problémy. Řeší účinně vztahové a citové problémy, potíže s učením, soustředěním, traumata, deprese. Odstraňuje různé fobie, strachy, dětské problémy. Objevuje příčiny zdravotních problémů na základě psychosomatických vlivů. Pomáhá vyrovnat se se ztrátou blízkého člověka.

sibyla energie leceni karty tarot vyklad vesteni online

Terapie LSVJ

Metoda Léčení skrze Vyšší Já pročišťuje pomocí kyvadla a souboru tabulek disharmonické, sebedestrukční programy, emoce, omezující myšlenky ve vztahu k minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Pomáhá vybavit si, co z minulosti brání naší duši prožít radost, lásku a úspěch v osobních a partnerských vztazích. Metoda LSVJ vymaže negativní informace, odstraní z podvědomí bloky, myšlenky a návyky bránící pravému uvědomování si reality.

Radikální odpuštění

Radikální odpuštění je psychoterapeutická metoda, která pomáhá člověku zbavit se emocionálních traumat, bloků, pocitů strachu, úzkosti, bezmoci, vzteku či nenávisti vůči sobě nebo vůči druhým. Všechny tyto negativní emoce a silný stres, který na člověka působí, mohou způsobovat řadu fyzických potíží a nemocí, například bolesti páteře, poruchy imunity, nespavost, deprese, poruchy přijmu potravy, sexuální poruchy a další psychosomatická onemocnění. Závažným následkem může být také rakovina.

Naučit se přijmout vše

Zakladatelem této metody je Colin Tipping, který se léčbou rakoviny zabýval. Zjistil, že stálé pocity ublíženosti, ukřivděnosti a citového zranění spolu s neschopností odpustit mohou přerůst ve vážná fyzická onemocnění. Důležité je naučit se přijmout a pochopit všechno, co se vám v životě stalo. Všechno se děje z určitého důvodu. Nenávidět někoho za to, že nám ublížil, opravdu nemá smysl. Velice těžké, snad vůbec nejtěžší je také dokázat odpustit sám sobě. Proces terapie spočívá ve znovuprožití svého příběhu, odblokování negativních emocí, absolutním sebepřijetí a odpuštění.

Umím také magnetoterapii, masáže horkými lávovými kameny, léčení tělovými a čakrovými svíčkami. Těším se na vaše zavolání. Mějte hezké dny, mnoho radosti a štěstí.

Vaše Lenka

kyvadlo tarot vesteni karty online sibyla

sibyla logo vesteni online karty