Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS

Poradci právě online

Iris

Iris

Tarot, kyvadlo, i-ťing

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Karel

Karel

Astrologie, numerologie, reiki

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Alena

Alena

Astrologie, numerologie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Carol

Carol

Astrologie, numerologie, karty

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Lenka

Lenka

Astrologie, EFT, SRT

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Kyvadla

Co se Vám vybaví, když se řekne věštění? Křišťálová koule? Tarotové karty? Runy? Kyvadlo? Snad každý z nás se někdy v životě setkal s někým, kdo věští kyvadlem. Používání kyvadla má dlouhou historii. Po celá tisíciletí se úspěšně používá po celém světě pro odpovídání na otázky, detekci minerálů a vody v zemském podloží, k magickým účelům. Kyvadlo velmi dobře znaly všechny starověké civilizace, například k vyhledávání vhodných lokalit pro pěstování osiva, k zapuzení zlých duchů i k věštění budoucnosti. V 18. a 19. století zaznamenalo kyvadlo velký rozmach. Začalo se používat k léčení, hledání nezvěstných osob, spiritismu, komunikaci s nehmotnými entitami. Jednou z nejvýznamnějších postav v historii kyvadel byl francouzský venkovský duchovní, abbé Alexis Mermet, kterému se také přezdívalo král proutkařů. Mezi nabídkou kyvadel existuje typ, který je pojmenován právě po tomto vynikajícím psychotronikovi a radiesthesistovi – Mermetovo kyvadlo.

Jak funguje kyvadlo?

Kyvadlo je v podstatě prodloužená ruka naší intuice. My se ptáme, a prostřednictvím kinetického pohybu kyvadla dostáváme odpověď. Kyvadlo samotné není tím, kdo odpovídá, je pouze nástrojem, jakýmsi převodníkem odpovědi přicházející z intuice do hmoty. Kyvadlo je jen ukazatel, jakási ručička měřicího přístroje, která projevuje, vyjadřuje a znázorňuje podvědomé reakce našeho organismu na pocity a informace, které dostáváme instinktem, šestým smyslem z okolního prostoru. Ptáme se, intuice odpovídá, a kyvadlo svým pohybem jasně naznačuje odpověď.

Kyvadla Kobza BombastusKobza kyvadlo Bombastus filigran

Kyvadlo nelze ovlivňovat vůlí

Na první pohled se může zdát (a pro mnohé skeptiky je tento názor nevyvratitelný), že kyvadlem vědomě pohybuje ruka, že věštec přímo svou vůlí ovlivňuje výsledný pohyb. Takový názor mohou mít jen ti, kdo činnost s kyvadlem sami nikdy nevyzkoušeli. Pokud by si dali tu práci a kyvadlo sami zkusili, zjistili by, že to takto vůbec nefunguje, a že používání kyvadla není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Kdyby tomu tak bylo a celý proces by řídila vůle člověka, byla by tato metoda již dávno zavržena. Proč by se někdo zabýval odpověďmi, které dostáváme přes filtr naší vlastní mysli?

Kyvadlo ukazuje skutečnost

Smyslem jakéhokoliv věštění je získat odpovědi, které právě z naší mysli nevychází. Všichni dobře víme, že možnosti mysli se omezují na vlastní zkušenosti a na to, co již zná. Takovéto „věštění“ by také bylo ovlivňováno vůlí ega, přáními, touhami, žádostmi, osobním zájmem. Odpověď by tedy byla vždy příjemná a pro ego pohodlná. Jenže my si přejeme znát pravdu a ta skutečná pravda je naší myslí neuchopitelná. Pravda, jako pravý stav věcí, reálná neskrytost, která se lidskému egu nemusí ani trochu líbit, je poznatelná pouze prostřednictvím intuice.

Kyvadlo a jeho možnosti

Pomocí kyvadla lze zjistit prakticky cokoliv. Záleží především na zkušenostech psychotronika či věštce, na úrovni jeho intuitivních schopností a na pomůckách, které používá. Kyvadlo odpovídá ANO, NE i NEVÍM, nicméně odpovědi na otázky lze zjistit i pomocí použití diagramů a věšteckých tabulek. Záleží na tom, s jakými pomůckami psychotronik pracuje. Kyvadlo vám může dát odpovědi na otázky týkající se vztahů, vaší životní cesty, zdraví a vlastně všechny otázky, které vás jen napadnou. Práce s kyvadlem je vhodná i při posuzování vhodnosti nebo nevhodnosti jednotlivých potravin, léčivých čajů nebo dietních doplňků apod. Kyvadlo se úspěšně používá při detekci GPZ, hledání nerostů, ztracených předmětů i osob, nebo pro diagnostiku oslabených míst v těle člověka. Úspěšnost závisí výhradně na zkušenostech psychotronika.

Hledáte-li zkušeného profesionála, který pracuje s kyvadlem a je schopen pomoci vám nalézt odpovědi na vaše otázky, kontaktujte některého z našich poradců a poradkyň. Iris, Eva, Květoslava, Veronika

Kobza Kyvadlo BombastusKobza kyvadlo kristal Bombastus

Může s kyvadlem pracovat každý?

Ano i ne :-). Vyzkoušet to může každý, neboť intuice je vlastnost, která je všem vrozená. Nicméně, u většiny lidí je schopnost šestého smyslu značně potlačena, omezena, málo rozvinuta z důvodu našeho civilizovaného technického života, odtrženého od přírody. Pro úspěšnou práci s kyvadlem je potřeba mnohem více, než jen chtít a zkoušet. Je třeba si uvědomit, že pracujeme s velice jemnými energiemi, což pro nás v praxi znamená mnoho hodin poctivého tréninku a sebezdokonalování. Lze to přirovnat ke sluchu. Ucho a sluch má každý, ale ne každý má hudební sluch. Kdo má hudební sluch, není ještě hráčem na hudební nástroj. Koncertním hudebníkem se člověk může stát až po letech úmorného cvičení těla a vědomí. S psychotronickými schopnostmi senzibila je to podobné. Veškerý náš věštecký um a míra naší senzibility jednoznačně závisí na našem trénování a na našem přístupu k věštění samotnému. To platí všeobecně, 10% talentu, 90% píle, snahy, úsilí.

Druhy kyvadel

Kyvadel je na trhu velké množství. K dispozici je široký výběr kyvadel z polodrahokamů, kyvadel z kovu (nejčastěji měď, mosaz, staroměď). Mezi těmito se vyskytují i speciální typy kyvadel, vyrobené za specifickým účelem - např. Mermetovo kyvadlo s úložným prostorem pro zkoumanou věc, staroegyptská hermetická kyvadla, kartografická kyvadla, určená pro práci nad mapou, SRT kyvadla s krátkým závěsem a Rohrbachova kompenzační kyvadla, sloužící především pro léčitelské účely. Nejznámějším a nejlepším tuzemským výrobcem kyvadel, virgulí a dalších radiestezických, léčitelských a mantických pomůcek je psychotronik Pavel Kobza. Jeho výrobky jsou vyhledávané jak českými, tak zahraničními zákazníky.

Chcete se sami naučit pracovat s kyvadlem? Vyberte si z pestré nabídky našeho partnerského e-shopu zdravého životního stylu a esoteriky Bombastus.

Tip na závěr – dejte na zdravý rozum

Rady a doporučení, které vám psychotronik vyvěštil pomocí kyvadla, berte především jako možnosti. Pokud to odporuje vašemu vnitřnímu pocitu, zdravému rozumu a vaší přirozenosti, příčí se vám to a nechcete nic takového dělat, pak to nedělejte. Věřte hlavně sami sobě. Veškeré vaše jednání je jen vaší zodpovědností, za své činy ponesete následky jedině vy sami. Nikoliv věštec, který vám radu vyvěštil, ani jeho kyvadlo.

Kobza kyvadlaKobza kyvadla

Bombastus e-shop esoterika kyvadla   Sibyla.cz věštění poradci