Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS

Poradci právě online

Ondřej

Ondřej

Psychotronická diagnostika

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Adam

Adam

Astrologie, tarot, regrese

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Carol

Carol

Astrologie, numerologie, karty

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Lenka

Lenka

Astrologie, EFT, SRT

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Petra

Petra

Tarot, numerologie, SRT, reiki

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Kdo jsme

Řešíte problém? Pomůžeme vám

Nezvládáte životní situaci a potřebujete radu? Jsme zde pro vás, abychom společně našli cestu k řešení vašich problémů. Pomůžeme vám ujasnit vaše plány a cíle, pochopit skutečnost, objevit vaše možnosti, soustředit sílu a vůli k činu, uskutečnit váš smysl života, prožívat harmonii, naplnění, zdraví, radost, lásku a štěstí. Těšíme se na vaše zavolání a věříme, že najdeme dobrá rozhodnutí pro vaši lepší budoucnost.

Kdo jsme

Jsme skupina zkušených pomáhajících profesionálů. Používáme metody v širokém rozpětí od tradičních magických a věšteckých nauk až po moderní psychoterapii a koučink. Stránky Sibyla.cz jsme vytvořili, abychom mohli vykonávat naší práci podle našich představ, nejlepšího vědomí a svědomí, v souladu s odbornými a etickými zásadami pomáhajících profesí i pravidly esoterické a magické praxe.

Skutečná podpora a poslání

Svou práci bereme jako poslání, povolání, nikoli jako zaměstnání. Naším nejvyšším zájmem je prospěch klientů. Věříme, že základem lidské společnosti jsou opravdové, živé lidské vztahy, zájem jednoho o druhého, vzájemná podpora a účast na osudech lidí a rodin. Posláním jakéhokoliv pomáhajícího profesionála, psychologa, psychoterapeuta, ale i astrologa, numerologa, věštce, léčitele, psychotronika atd. je skutečná pomoc člověku, konkrétním lidem.

Sibyla 1

Libyjská Sibyla, Giovanni Francesco Barbieri - Guercino

Naše poradkyně a poradci

Naše poradkyně a poradci patří k nejlepším v oboru. Jsou pečlivě vybíráni na základě doporučení, osobní zkušenosti a dlouholeté praxe. Klademe důraz zejména na přirozenou pomáhající kompetenci, empatii, schopnost vcítění a psychoterapeutické zkušenosti. Naše poradkyně a poradci nejenom věští, ale také vám pomůžou překonat obtížné psychické stavy. Stále se vzděláváme, víme, že správná rada vyžaduje hluboké znalosti. Pomáháme lidem, proto nás zajímá, jak ještě jinak, lépe, účinněji se dá pomáhat.

Úcta k tradici, osvěta veřejnosti

Svou práci konáme lege artis magia et divinatio et augurare, podle prastarých zásad, s pokorou a úctou k dávné moudrosti a čarodějnému umění našich předků. Chceme otevřít a přiblížit esoteriku všem lidem, zbavit jí klamů, omylů a bulvárního nánosu, protože jejím hlavním účelem je pomoc člověku. Chceme vrátit čest, původní význam a místo ve společnosti všem dávným Sibylám, druidům, gothi, kněžím, flamenům, šamanům, vědmám, bylinkářkám, žrecům, zaklínačům a dalším, kteří podle svých nejlepších schopností pomáhali druhým.

V čem jsme lepší

Chceme se odlišit od jiných firem, které považují „věštění“ jen za byznys, těží z jeho současné popularity, jako „věštce“ najímají kohokoliv, uveřejňují vymyšlené, fiktivní profily „věštců“ a zajímá je pouze délka hovoru, nikoliv kvalita poradenství.

sibyla vesteni vyklad tarot karty horoskop telefon online

Poctivost, odbornost, etika

U našich stránek je uveden provozovatel. Nejsme anonymní. Naši poradci jsou skuteční lidé, se kterými se můžete osobně setkat. Voláte přímo tomu, koho vidíte. Naše poradkyně a poradci patří k nejlepším v oboru, jsou pečlivě vybíráni, mají dlouholeté zkušenosti, hluboké znalosti, vzdělání, přirozenou pomáhající kompetenci, schopnost vcítění, empatii. Všichni uznáváme podobné životní hodnoty, filosofii, světonázor. Dodržujeme etický kodex, podobný, jako je v psychoterapii.

Důvěra, slušnost, fair play

Snažíme se, abyste za své peníze dostali opravdu maximum pomoci při řešení Vašich problémů. Určitě víme, že naši snahu oceníte. Důvěra a poctivost je v současné době žádaná. Lidé nechtějí platit za nesmysly a nekvalitu. Raději dají více za něco, co jim opravdu prospěje, pomůže a přinese užitek. Proto jsme úspěšní.

sibyla logo