Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Kateřina Marie

Kateřina Marie

Astrologie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Kateřina Marie.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Kdo jsem

Astrologii se věnuji od roku 1993. Jsem absolventkou astrologických kurzů Elišky Landovské, Jana Franka, Petra Rastokina a Rudolfa Starého. Při svých studiích jsem se zaměřila především na obor astro psychologie. Od roku 1998 poskytuji astrologické konzultace a od roku 2000 vedu kurzy astrologie pro začátečníky i pokročilé. Během let jsem publikovala a stále publikuji články v různých časopisech Magický svět, Astro, Yellow, Ve hvězdách (rubriky astrologická poradna a články o astrologii).

K čemu je astrologie dobrá

Astrologie nabízí hlubší vhled do všech oblastí života i do skrytých zákoutí duše. Pomáhá hledat možnosti, talenty a schopnosti, pomáhá pochopit, proč jsme v některých oblastech neuspěli, jaké poučení z toho vyplývá a co máme v sobě zpracovat, abychom danou problematiku zvládli. Díky astrologii můžete zjistit, jaké období je nejvhodnější ke změnám a kdy naopak je lepší držet se svých jistot a být opatrnější. Astrologie pomáhá nasměrovat osobnost ke kreativnímu a smysluplnému prožívání životního příběhu. Lze zjistit, jak lépe lze využít možností a talentů, přijmout nevyhnutelné a čelit výzvám života. Astrologie nám dovolí nahlédnout na účel a cíl vlastního života, pomáhá nám hledat naši osobní, individuální cestu.

Astrologie

Životní témata a oblasti

Kariéra: astrologie vám může pomoci při výběru povolání, změny práce, určit vaše nadání pro studium, pomoci při výběru studijního oboru a nastínit průběh studií.

Vztahy: astrologie dokáže přesně určit vaši partnerskou shodu, takže je vhodná jako pomocník při výběru vhodného partnera, dokáže také ukázat průběh a vývoj vztahu. Dále lze díky astrologii lépe pochopit vztahy v rodině, ale i pracovní, přátelské a jiné vztahy.

Zdraví: astrologie ukáže hlubší příčiny zdravotních problémů a naznačí možnosti, jak se lze s problémy vypořádat. Astrologie je též vhodná pro určení vhodného data pro operativní zákroky, ovšem nikdy neurčuje diagnózu.

Jsou i další oblasti, kde může astrologický rozbor či vhled velmi pomoci s konkrétními situacemi. Například, pokud potřebujete zjistit vhodnou dobu k početí dítěte či vypočítat "plodné dny", dále lze vypočítat, kdy bude vhodný okamžik pro zahájení různých důležitých událostí, např. sňatek, zahájení stavby domu, zakoupení domu nebo auta, počátek podnikání, nástupu do zaměstnání, založení firmy apod. Astrologický rozbor je velmi nápomocný při analýze všech libovolných aktuálních problémů, navíc lze určit i výhled do blízké budoucnosti (zhruba na jeden rok) - období vhodná pro určité aktivity (navazování vztahů, změny v povolání, bydlení, cestování apod.) a období, kdy je lépe být v určitých oblastech opatrnější a kdy držet zpátky.

Horoskopy pro děti

Přáli byste si více pochopit své dítě? Motivy jeho jednání? Hledáte, jak podpořit jeho schopnosti a talenty a pomoci mu v oblastech, které podle vás nezvládá uspokojivě? Váháte, ve kterých situacích je dobré dítě podporovat a podněcovat, a kdy naopak není radno „tlačit na pilu“, aby se dítě nezablokovalo? Hledáte pro své dítě vhodnou školu, kroužek, sport apod. Ráda bych vám nabídla možnost vypracování horoskopu pro vaše dítě. Tento hlubší pohled do duše dítěte vám poví mnoho o schopnostech, které je vhodné rozvíjet, ale i o problémových oblastech. Horoskop osvětlí charakterové vlastnosti dítěte a naznačí směry, kterými se bude v životě ubírat. Dle vašich přání je možno podrobně rozebrat některé oblasti i konkrétní specifické problémy.

Astrologie pro děti

Těším se na vaše zavolání, jsem tu pro vás.
Vaše Kateřina Marie