Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Karel

Karel

Astrologie, numerologie, reiki
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Karel a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Poselství hvězd

Astrologie je královnou věšteckých, mantických, poznávacích a předpovědních nauk. Její orákulum, vztažný systém, který tvoří náš blízký Vesmír, hvězdy, planety, kosmické body a jejich vzájemné polohy, je nejstabilnější a nejstarší. Horoskop ukazuje nejpřesnější údaje o nastavení našeho okolního prostoru, našem místě ve světě a v životě, o kvalitě času, který přichází, chronos versus kairos.

Co nabízím

Jsem astrolog, numerolog, mistr Reiki a terapeut. Mohu vám pomoci, pokud jste vykolejeni, vyvedeni z míry a potřebujete najít jistotu, stabilitu, stát oběma nohama pevně na zemi. Osobní horoskop nejlépe znázorňuje směr vaší životní cesty, vaše poslání. Kdo jste, k čemu jste tady, jaký je váš úkol zde na zemi. Nežijeme-li svůj smysl života, nemůžeme se divit, že se necítíme dobře. Duchovní cesta a osobní rozvoj závisí na pochopení životních zákonitostí, Vesmírných pravidel.

astrologie horoskop sibyla

Můj život

Původním povoláním jsem technik. To mi dává racionalitu, která je nutným předpokladem analytického a syntetického astrologického myšlení. V roce 1999 jsem narazil na knihu Alana-Yaounaca Hádése Učebnice tradiční a vědecké astrologie, která se stala základem mých astrologických vědomostí a zkušeností. Postupem času jsem svou sbírku knih rozšířil o další. Když jsem začal žít v Praze, absolvoval jsem Školu klasické astrologie, včetně postgraduálního studia. Používám tzv. Morinovský systém, který v 17. století vytvořil slavný astrolog a lékař Jean-Baptiste Morin de Villefranche de Beaujolais. Sepsal celkem 26 knih o astrologii.

Numerologie a Reiki

V roce 1994 jsem se začal věnovat numerologii. Ovlivnily mě zejména knihy Robin Stein, Numerologie – čísla lásky a Numerologie pro Vaše dítě. Také jsem absolvoval kurz Reiki a získal postupně 3. stupeň Reiki, Mistr terapeut.

Těším se na rozhovor s vámi

Váš Karel

tarot numerologie astrologie sibyla

sibyla logo online vesteni