Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Ivana

Ivana

Tarot, EFT, akášické záznamy
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Ivana a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

O mé cestě

„Kdo chce hýbat světem, musí pohnout nejdřív sám sebou.”
Sokrates

Mou duchovní cestou je život sám. Narodila jsem se v šedesátých letech minulého století a v dětství jsem se často uzavírala do svého světa fantazie. I svět kolem mě byl uzavřený. Byla taková doba. Nemluvilo se o pocitech, o to intenzivněji se prožívalo uvnitř. Prožila jsem si v životě vzpoury ze zoufalství i bezmocnou apatii. Jsem za to vděčná, díky tomu chápu mechanismy vzedmutí i pádů energie v lidském světě. Nyní vím, že člověk se může nechat řekou života volné nést, užívat si vědomě radosti z peřejí. Vždy je někde nablízku zátoka a někdo, kdo vám podá pomocnou ruku a teplý čaj. Proto jsem tady.

sibyla vyklad karet tarot

Tarot

Tarotové karty jsou pro mě orákulem, které má nesmírně mnoho podob a je schopné odpovědět na všechny otázky týkající se osobního rozvoje. Výklady vždy směřuji na pochopení příčiny problému, jeho pojmenování a posléze na rady, jak z této situace ven. Výklad stanoví principy, určí energii, která situaci ovládá, připraví klienta na možné komplikace, ale zároveň poradí optimální způsob, jak komplikace uchopit, jakou vložit aktivitu. Všechny okamžiky života nás něco učí. I toto může rozkrýt tarotový výklad v odpovědi na otázku: „Co se mám v této situaci z vyššího pohledu naučit?“

Práce s energiemi

Spolupráce s vesmírnými energiemi Isis Seichim Reiki, Imara Reiki, Shambally a Ra-sheeby je pro mne nyní už nedílnou součástí života. Jejich prostřednictvím se lidem dostává pomoci při odstraňování příčin problémů i na duchovní úrovni. Vše probíhá jemně, láskyplně a v souladu s tím, co je právě potřeba léčit. Jsem vděčná, že mohu toto léčení používat a s velkou pokorou vám tuto možnost nabízím.

sibyla andelska karty reiki shamballa

Čtení z akašických záznamů

,,Bůh tě miluje proto, že je Bohem, ne proto, co jsi udělal či neudělal”

Můj život se po otevření možnosti náhledu do akášických záznamů změnil. Změnil se i život lidí, kteří mi dovolili do svých akášických záznamů nahlédnout, sdílet s nimi vzkazy z této sféry a nechat působit nesmírně laskavou, soucitnou léčivou energii. Akáša je gejzírem láskyplné a hojivé energie, která se vymyká jakémukoliv dogmatickému popisu. Se svými klienty vstupuji do jejich záznamů a přijímám vzkazy, které jsou potřebné pro jejich momentální osobní rozvoj. Setkáváme se s duchovními průvodci, s energií rodu, s energií Boha, někdy se dostaneme do minulých životů, někdy na jiné planety, ale vždy jsou informace podávané s ohromnou láskou, soucítěním a pochopením.

Ráda budu vaším průvodcem na cestě do vašeho nitra. A posléze z nitra do reality. O to jde přeci nejvíce.

Vaše Ivana

sibyla ra-sheeba shamballa reiki isis