Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Iris

Iris

Tarot, kyvadlo, i-ťing
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Irena, nebo také Iris, a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA IRIS text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Cenné dědictví po ženách rodu

Vykládání karet se věnuji od 16 let. Svoje schopnosti jsem zdědila po ženách našeho rodu a v průběhu let prohloubila a rozšířila studiem astrologie a čínské medicíny. Vykládám z mariášových i tarotových karet, používám kyvadlo i čínskou knihu proměn I-ťing.

V čem vám mohu pomoci

Sáhnete-li v různých životních fázích po mých věštbách, dozvíte se pravdu takovou, jaká je. Vždy však záleží na Vás, jestli a jak mé rady využijete pro svůj život a další cestu. Vhled do situace mi umožní najít pro vás ten správný směr, pomohu vám s orientací ve složitých záležitostech a rozhodnutích, odhalím blízkou, ale i vzdálenou budoucnost. Dokážu vám dodat sílu na překonání nečekaných životních situací a těžkostí i pomoci s rozvojem Vaší osobnosti.

Věštění s kyvadlem

Na každou otázku existuje odpověď

Kde mám hledat toho správného partnera pro život? Je pro mě tento člověk ten pravý? Jak se mi bude dařit v životě, lásce, povolání? Jaké jsou příčiny mých neúspěchů, a na co bych se měl (měla) zaměřit, pokud chci něco změnit. Hrozí mi zdravotní problémy? Je pro mě tato škola nebo povolání vhodné? Jaké je mé životní poslání? To jsou malé ukázky otázek, na které vám ráda odpovím.


Zavolejte a nenechte se zaskočit nečekaným. Těším se na vaše zavolání.
Vaše Iris

vyklad karet tarot horoskop