Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Irena

Irena

Astrologie, tarot, regrese
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Irena a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA IRENA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Astrologie - nic není náhoda

Jsem zdravotní sestra, nyní v důchodu, žiji v Českých Budějovicích. Zabývám se regresní terapií, absolvovala jsem kurzy u A. Dragomireckého a P. Balinta. Od roku 2000 velmi intenzívně používám i astrologii. Jsem absolventkou astrologické školy Ing. Antonína Baudyše. Vše ve vesmíru se děje podle určitých zákonitostí. Náhody nejsou náhodami, jen se tak mohou jevit. Není náhoda, jestliže se někdo narodí právě v určité době a na určitém místě. Nejsou to hvězdy, které předurčují člověka, to člověk sám si volí čas, ve kterém je postavení planet a hvězd takové, aby se mohl narodit.

Astrologie

Horoskop jako mapa

Horoskop je v podstatě mapa kosmické situace jak se jevila v okamžiku narození - jakoby se zastavil čas a my měli k dispozici obrázek vesmírných konstelací, platný právě pro chvíli narození. Horoskop vypovídá o potenciálu člověka, ukazuje nám nejen jeho vlastnosti, schopnosti a talenty, ale také problémy a bloky, s nimiž se během života bude muset vypořádat. Horoskop neukazuje to, jaká bude životní cesta člověka, horoskop ukazuje možnosti a témata ke zpracování. Jak se s nimi kdo vypořádá, jakou cestu si zvolí, jaké talenty bude rozvíjet a jak se bude stavět k problémům, je čistě jeho volba, jeho právo. Horoskop musíme brát jako poselství, které je nám dáno, a se kterým máme pracovat.

Co vše se můžete z horoskopu dozvědět?

Mohu pro vás vypracovat jak horoskop osobní, tak horoskop partnerský, nebo horoskop pro vaše děti. Osobní horoskop nastíní váš vnitřní potenciál, ukáže vám vaše charakterové vlastnosti, talenty, schopnosti, i problémové oblasti. Partnerský horoskop hovoří o vztahu dvou lidí. Mohou to být životní partneři, rodinní příslušníci, ale také například kolegové v práci. Tento druh horoskopu vám ukáže, jak na sebe vzájemně reagujete, kde je soulad, kde je napětí, a jak vzniká. Z partnerského horoskopu se lze dozvědět i to, proč si opakovaně vybíráte podobné typy partnerů, co vás svádí dohromady. Horoskop pro děti je užitečný především pro vás, jako rodiče. Horoskop vašeho dítěte vám může být výborným pomocníkem při jeho výchově, neboť díky němu nahlédnete, jak vypadá jeho vnitřní svět, zjistíte jakým způsobem myslí, co chce, jak projevuje svoje city, k čemu má vlohy. Srovnání vašeho osobního horoskopu s horoskopem vašeho dítěte vám ukáže, jak na sebe vzájemně reagujete, co poskytujete vy dítěti, a co dítě poskytuje vám.

Partnerský horoskop

Těším se na vaše zavolání, jsem tu pro vás.
Vaše Irena

sibyla kartarka