Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Hana

Hana

Channeling, energie, terapie
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Hana a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA HANA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Svět tajemna

Nepatřím k těm, kteří absolvovali spoustu kurzů, seminářů, přednášek. Moje životní cesta mě vždy vedla k naprosté individualitě, samostatnosti a jedinečnosti, bez potřeby nějakého škatulkování. Od dětství mě fascinoval a přitahoval svět tajemna a věcí „mezi nebem a zemí“. Svět, o kterém mi tvrdili, že ve skutečnosti neexistuje. Snad proto jsem se nebála, když mě začal „navštěvovat“ můj nedávno zemřelý dědeček, vnímala jsem mrtvé i návštěvníky odjinud.

Poslání

Dostalo se mi informací o mém původu a o poslání, které na mě čeká. Nebyly to vždy příjemné záležitosti. Člověk, který je „povolán“, si obvykle musí projít těžkými zkouškami, a tak to bylo i v mém případě. Snad nejsilnější zážitek, kterého se mi dostalo, byl fyzický kontakt s andělem.

sibyla energie vesteni leceni

Dar vnímání a léčení

Postupně se začaly objevovat i různé schopnosti, dar vidění, vnímání, léčení, práce s jemnými energiemi. „Chodí“ mi informace. Můžete tomu říkat chanelling, napojení, psychomantie, telepatie, jasnovidectví nebo jak chcete. Je to prostě schopnost vnímat údaje z jiných astrálních prostorů, vidět to, co jiní nevidí, často i to, co vidět nechtějí.

Děkuji osudu

Jak šel čas, opustila jsem to, co už se mnou nerezonovalo. Zbavila jsem se téměř všech věcí a potom i starých myšlenek, logických postupů, nefunkčních modelů. Postupně jsem se otevírala tomu nejpodstatnějšímu, čisté bezpodmínečné lásce, radosti a úctě k posvátnému životu. Vědomí, že JSEM TEĎ A TADY. Jsem vděčná za vše, co mě v životě potkalo, za všechny úlohy a lekce, bez nichž bych se nedostala tam, kde nyní jsem.

Pomáhám duším, které to potřebují. Také vám pomůžu otevřít srdce. Předám vám vzkazy osudu, které máte slyšet.

S láskou a úctou Hana

Andel svicka Sibyla

sibyla logo