Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Carol

Carol

Astrologie, numerologie, karty
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Carol a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Jak to začalo?

Jmenuji se Carol, a jsem. Kromě toho že jsem, jsem také maminka, léčitelka, jasnovidec či vědma. Jak kdo chce... Ale nejvíc jsem terapeut lidské duše a přítomného okamžiku. Procházím cestou a ukazuji lidem světlo. Asi už někde v dětství, nebo ještě dříve, kdo ví? Ale to největší probuzení přišlo, když mi onemocněl manžel těžkou nemocí. Nechtěli jsme to vzdát, a tak jsme se začali zajímat o alternativní možnosti léčení a také o podstatu a smysl života na Zemi. Přes mnoho a mnoho setkání s léčiteli jsem začala chápat a hlavně cítit vztahy mezi lidmi, nemocemi, orgány, trápeními, minulými životy a možnostmi, které tady máme.

Nejlepší školou je vzájemná spolupráce

Díky andělům, jak pozemským, tak těm, které jsou trpělivě kolem nás, přátelům, které jsem potkávala, léčitelům, svým vrozeným schopnostem, vhledům a energiím, jsem mohla začít pomáhat lidem. Od té doby jsem pomohla mnoha klientům v jejich těžkostech a musím přiznat, že nejlepší škola vychází vždy ze vzájemné spolupráce. Mnoho klientů se posléze stalo mými přáteli, a pokud je mohu něčemu naučit, tak i mými žáky. Věřím totiž, že všichni jsme na stejné cestě a je dobré si podat ruce, vzájemně si pomoci si najít směr a podpořit se, když někdo klopýtá. Místo na cestě je přece pro všechny.

Základem úspěchu je spolupráce

Podstata mé práce

Nedůležitější jádro mé práce je najít hřebíček, na kterém visí vaše současné problémy. Tedy podívat se pod povrch a najít uzlík, přes který neteče to, co by nás činilo šťastnými. Dám takový příklad. Představte si, že každý člověk je vlastně fontána. Krásná, barevná, hrající, dokonalá. Má tryskat vodu a hrát, poskytovat radost nejen sobě, ale i těm, kteří se s ní potkají, ať už na dlouho nebo kolem ní jen tak projdou a na chvíli se zastaví. Do té fontány přitékají pramínky, které slouží k tomu, že je taková jak ji Stvořitel chtěl mít.

Pramínek Duše
Pramínek Rozum
Pramínek Srdce
Pramínek Minulost
Pramínek Dětství
Pramínek Rodiče
Pramínek Rod
Pramínek Láska
Pramínek Souznění
Pramínek Přátelé
Pramínek Schopnosti
Pramínek a ještě pramínek a ještě pramínek...

To vše se pak ve fontáně správně spojí a vznikne gejzír, kterému se říká Život. Náš život.
Pokud je na některém z pramínků kamínek, balvan, jeho tok je odveden jinam, někdo nám tento pramínek přišlápl nebo jsme na něj zapomněli, mění se náš gejzír v občasné nesouměrné prskání a bublání. Tu na jednu, tu na druhou stranu vytryskne proud energie, ale spíše nás to stojí úsilí, než bychom žili náš Život s lehkostí a radostí. O oáze, vzhledu a smyslu ani nemluvě. Netryskáme a nehrajeme všemi kapkami, ani sobě, ani jiným pro radost. V různých situacích neumíme uchopit sami sebe, a neumíme zahrát TU SVOU! Jsem tu proto, abychom spolu našli ten kamínek a odvalili ho z pramínku vašeho života. Mým úkolem není říkat podle karet, co se stane a kdy. Mým cílem je odvalit všechny kamínky z vaší cesty a ukázat Vám směr.

Fontána Vašeho života

Jak pracuji?

Poslouchám Váš hlas, či vidím Vaše oči, Váš obličej a tak se mi odkryje obraz Vašeho života. Především Duše – odkud přichází, co má v plánu, co ji brzdí, z čeho je smutná, co ji zlomilo a co by ráda. Pak Rozum – jaké programy a možnosti nabízí, jak dokáže pomoci, jaké zákony a zásady mu pomáhají či naopak brzdí. Uvidím i Srdce – jak si věří, jaké rány dostalo, a jak si umí poradit ve vztazích s lidmi a s láskou. Vidím i Tělo, jestli je plné energie, kde má bloky a nemoci a proč. Vidím minulost, dětství, rodiče a trápení. To vše mi ukáže, zda si jdete svou cestou, plníte své sny, anebo plníte sny někoho jiného a jen čekáte, že se něco změní. Moje práce netkví v tom, vysvětlit Vašemu Rozumu co by měl, anebo neměl. Já léčím podvědomí, které posílá právě již zmíněné pramínky do naší fontány a čistím to, co je pod povrchem.

Co nabízím?

Postupné nalezení bloku, který vytváří nespokojenost, odstranění tohoto bloku na vědomé i podvědomé úrovni a nalezení schůdné cesty do budoucnosti a k vysněnému cíli.

Proč mi zavolat?

Pomohu těm, kteří se cítí v této chvíli nespokojeni, nemohou se rozhodnout jak dál, nevidí žádný smysl a cíl, potýkají se s těžkou životní situací, cítí, že si neřídí svůj osud, cítí nestabilitu, smutek, opuštění, nesoulad v rodině, neurovnané vztahy ve svém okolí a na pracovišti, trpí životní ztrátou někoho blízkého či pracovních nebo společenských pozic, nebo mají jednoduše deprese. Pomohu těm, kteří hledají sama sebe, odpovědi na otázky života, lásku, porozumění, pochopení a poznání, jistotu a budoucnost. Mým krédem je ukázat Vám cestu ke štěstí.

Štěstí je vždy na dosah, jen někdy není vidět

Moje heslo

Nemůžeme-li změnit svět, změníme sami sebe, tedy celý svět.

Co mám ráda?

Pomáhám lidem najít cestu k sobě, do svého nitra, do svého srdce a duše, tedy domů. Mám ráda svět hledání. Život je jako písek na poušti. Každý den se mění, každý den má možnost být jiný. Hledáme cestu a záleží jen na nás, jakou krajinou půjdeme, a jak jí budeme vnímat. Život je mozaika, do které patří každý kamínek a každé zrnko písku. Z písku se dá postavit Hrad i Pláž. Je jen na naší tvořivosti, touze, odhodlání, a vidění.

Těším se na Vaše zavolání.
Vaše Carol. 


 Sibyla.cz věštecký a poradenský on-line portál věštění karty tarot poradenství koučink astrologie numerologie