Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS

Poradci právě online

Petra

Petra

Tarot, numerologie, SRT, reiki
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Věra

Věra

Astrologie, numerologie
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Via

Via

Výklad karet, tarot, mantika
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Olga

Olga

Terapie, Shamballa, Merkabah
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Ondřej

Ondřej

Psychotronická diagnostika
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie
Jsem online - volejte
Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Věštby, zvědavost, budoucnost a hra

 

Věřte nebo ne, je jedna možnost, jak alespoň částečně nahlédnout do budoucnosti, a podívat se na nejdůležitější věci. Mohou to být peníze, láska, zaměstnání, založení rodiny, nebo potomci. Ať už jsou Vaše otázky jakékoli, věštba a věštění budoucnosti jsou dobrým pomocníkem, jak získat pravdivou odpověď, jenž může změnit život nejen Váš. Lidská zvědavost je skutečně přirozená, a proto bychom se měli zajímat především o svou budoucnost. Dané věci mají svoji strukturu. Ta je často, ne vždy, křehká, dá se rozbít, znovu složit. Hrajte si s osudem, zkoušejte to znovu, věřte si.

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“

Věštba, orákulum - článek Sibyla.cz

Existuje osud? 

Nebo je tvůj život tím, jak reaguješ na to, co se děje? A od tvé reakce se odvíjí co se děje dále? Tím, jak reaguješ nebo odpovídáš na to, co se děje vytváříš následující...
Mnoho lidí je polapeno v proudu ne příjemných událostí, které se jim dějí v podobné formě stále dokola. Reakce v přítomnosti určuje budoucnost.


Stane-li se něco špatného, něco se ti nelíbí, nedaří se, tvá reakce je negativní, ocitneš se ve vleku podobně negativních událostí. Zkus svou reakce změnit: : „ Ok, tohle se nepovedlo… a jak to napravím, vyřeším? ..Hledej řešení “, stav tvého vědomí najde sled zela jiných událostí. V jakémkoliv okamžiku na tebe čeká svoboda. Můžeš reagovat jak chceš bez ohledu na to co se děje. Události samotné nám život nesměrují, jsou to naše reakce na ně.
Věnujte si vzájemně pozornost, sdílejte své potřeby, pomáhejte si, přestaňte hrát hru s časem, nemůžete vyhrát. Nečekejte – začněte a dejte svým dnům rituály, které vám budou dobrými průvodci k vašemu bohatému životu.


Dnes – každý den, přišel ten správný čas, aby se naše tvořivé myšlenky rozletěly do světa a pomohly plnit sny dalším a dalším tisícům lidí.

 Věštba, orákulum - článek Sibyla.cz

Věštba, latinsky oraculum, znamená předpověď budoucích událostí, někdy i v daleké budoucnosti nebo na vzdáleném místě. Praktiky, používané k předpovídání budoucnosti, se souhrnně nazývají mantiky, což je slovo pocházející z řeckého μαντεία, mantieia, věštění. Mohou být různé, podle nástroje, který se k předpovídání použije.
Mezi staré známé mantiky patří např. chiromantie - věštění z postavení a délky čar na dlani, dnes snad nejrozšířenější kartomantie - věštění z různých druhů karet nebo krystalomantie - věštění z křišťálové koule a jednoduché věštění s pomocí kyvadla, které odpovídá na uzavřené otázky typu ano či ne.  Jiný rozměr věštby dává oneiromantie -výklad snů a existuje i nekromantie - vyvolávání duchů zemřelých za účelem předpovědi budoucnosti. Speciální postavení má astrologie - postavení planet, kterou lze rovněž považovat za věšteckou metodu. Kromě těchto praktik se některým věštcům přisuzuje přirozená schopnost nahlížet do budoucnosti bez užití jakýchkoli pomůcek - telegnose.

V náhledu na historii bývala věštba často bývala "temná" i víceznačná, takže se dala vyložit různým způsobem. Věštby přijímali věštkyně jako Pýthia a Sibyla i věštci například Amfilochos nebo Spurinna. Věštby měly významnou úlohu například v Kosmově kronice, později ve středověku se pokládaly za pověru a černé umění a obnovily se až počátkem novověku.

Dnes vidím tuto metodu jako doplněk pro dokreslení a pochopení určité situace. Je třeba ji brát s respektem a přitom nadhledem. Jednoduché metody jsou dnes díky prostředkům, které používá (karty, kyvadla, runy, atd.) dostupné snad všem a každý si ji může vyzkoušet. V každém případě stojíte-li o skutečně smysluplnou a relevantní radu a řešíte-li skutečný problém, vyhledejte osobu, která je schopna poradit do důsledků, tedy ve všech směrech i ohledech, je schopna interpretace náhledu do objektivní skutečnosti a pomůže vám najít z mnoha cest vždy tu příznivější.

Magická ochrana

Jsou životní situace, které se vyznačují vleklými potížemi, úzkostí, smůlou. Můžeme pocítit potřebu podniknout něco pro vlastní ochranu. Naštěstí existují možnosti magických postupů, které lze použít. Pokud máte potřebu ochrany magií či sejmutí kletby, můžete využít individuální práce s každým z nás

 

Markéta