Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Arcana

Arcana

Cesta duše, terapie, tarot
Offline - volejte později
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Arcana a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor naší online poradny a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Jaký je váš příběh?

Jsem průvodce životem, odborná konzultantka, terapeutka pro zlomená srdce, koučka, tedy zjednodušeně provádím „ Komplexní autoservis pro lidi“. To, co lze najít v tarotu či astrologii či jiných odvětvích, jsem schopna Vám ukázat skrze váš vlastní individuální zážitek = vaše Vědomí a Podvědomí. Obraz nahradí tisíc slov, a příběh ještě více. Vy máte příležitost shlédnout svůj vlastní příběh, vlastní cestu a poznat, že žádné překážky na ní ve skutečnosti nejsou. Poznat, že jedinou překážkou je člověk sám sobě. Jakmile si to uvědomíte a přijměte svou zodpovědnost za vše, co prožíváte, získáte pak skutečnou motivaci, začít ŽÍT svůj skutečný život, a to okamžitě. Dále vám pomohu rozklíčovat, pochopit a uzdravit jakékoliv situace ve vašem životě. Společně se dobereme jádra problému, ujasníme si zdrojovou oblast potíží a nalezneme všechny postupné kroky, kterými lze potíže vyřešit. Učím praktické techniky "Jak pomoci sám sobě", abyste mohli začít tvořit svou vlastní novou realitu - "Zázraky", a to skrze Poznání, ke kterému sami dospějete. Mohu vám pomoci v uzdravování vztahů, zdraví, psychiky, peněz, práce i celkového života apod.

Arcana - koučink, poradenství věštění

Jak pracuji?

Díky mnoha metodám (ovládám 32 různých metod, přičemž je sjednocuji do jedné jediné), jsem schopna zmapovat vaši celkovou životní situaci do velké hloubky, díky mé důslednosti, ve všech oblastech života, (např. také pocity, myšlenkové pohledy na situace) a připomenout vám, v čem konkrétně jste si odstartovali určitou řetězovou reakci a na co se potřebujete zaměřit, pokud to chcete zásadně zlepšit. Jsem schopna vás naučit přesně to, co potřebujete vy sami, abyste mohli pomáhat sobě - kdykoli. Začneme vždy tím, co je pro Vás nejvíce akutní. Jedná se o množství úspěšných a rychlých technik odblokování a opravu čehokoli, odhalení + know-how pro rozvíjení vašeho individuálního potenciálu a otevření nových příležitostí pro sebe.

Všechny odpovědi jsou v nás.

Všechny odpovědi máte uvnitř sebe.  Opravíme i to, co zatím vidět nemůžete či nechcete.  Život (či Osud) je neměnný až do okamžiku uskutečnění činu, akce. To, že něco neznáte, ještě neznamená, že to neexistuje. Máte příležitost vědět, zažít a dosáhnout víc, než si myslíte! Pokud něco opravdu chcete, musíte konat – jít tomu aktivně naproti.

Moje vize

Lidé se mě ptají, jaký je můj cíl. Já nemám žádný cíl, mám vizi. Rozdíl mezi těmito dvěma pojmy je značný. Po dosažení svého cíle stojíte znovu na začátku a přemýšlíte, jaký další cíl si určíte. Mít vizi znamená jít po cestě bez konce, po cestě neustálého rozvoje a učení. Mojí vizí je naučit lidi takové věci, o kterých zatím většina tvrdí, že neexistují. Ctím zákony života - zákony vesmíru a kráčím po cestě objevování těchto zákonitostí.  Všechno, co jsem se naučila a pochopila, vám ráda předám v takové podobě, která pro vás bude přijatelná, a která vám pomůže. Kromě poradenské činnosti se dále zabývám pořádáním přednášek, seminářů a kurzů, přípravou nových projektů a psaním článků.

Každou překážku lze překonat

Co ode mne můžete očekávat?

Pomáhám všem, kdo pomoc skutečně hledají. Všem, kdo se nebojí nahlédnout do svého nitra a odhalit kořeny problémů. Všechna trápení jsou výsledkem neznalého rozumu, nedotažených myšlenek a nepochopených postojů ega. Všechna trápení vznikají z neznalosti nebo neochoty znát víc. Pamatujte, že trápení je převlečená příležitost, jen ji rozpoznat. A tak věřte, že vám na rameno klepe úspěch v tom, co překáží. A pak můžete udělat z bolesti něco užitečného.

Pokud tedy o sobě chcete vědět víc, pokud se chcete někam posunout, vyřešit problémy, objevit pro sebe nové možnosti, ujasnit si svoji cestu a uplatnit svůj potenciál, zavolejte mi.

S láskou Arcana

Články autorky Arcany