Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS

Poradci právě online

Lenka

Lenka

Astrologie, EFT, SRT

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Olga

Olga

Terapie, Shamballa, Merkabah

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Iris

Iris

Tarot, kyvadlo, i-ťing

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Věra

Věra

Astrologie, numerologie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60
Carol

Carol

Astrologie, numerologie, karty

Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Andělské karty


Pomoc je vždy na blízku

Andělské karty jsou charakteristické tím, že přináší vždy zásadně pozitivní sdělení, neboť andělé k nám promlouvají z pozice lásky. Andělské vedení je jemné, vnáší do situace světlo, povzbuzuje duši, aby se nevzdávala naděje a víry ve spravedlnost Boží. Neboť, jak se říká, Bůh nám nikdy nenaloží víc, než jsme schopni unést. Pokud jste tedy obtěžkáni starostmi, pak věřte, že jste dostatečně způsobilými a silnými je zvládnout. Všechny potíže, které nás na cestě potkávají, slouží především našemu vnitřnímu růstu. Každý problém má řešení, mnohdy stačí jen povzbuzení, útěcha, někdy dobrá připomínka či rada. Pamatujte, že pomoc je vždy na blízku. Stačí jen tento fakt přijmout a požádat, nic víc.

Andělé

Andělé – průvodci Světla

Andělé jsou inteligentní a láskyplné bytosti Světla, a jsou tu proto, aby pomáhaly a chránily všechny živé bytosti zde na Zemi. Život v těle člověka není vždy procházka růžovou zahradou. V životě nás potkávají i nesnadné lekce, sloužící však především našemu růstu. A jako takové bychom je také měli brát. Mnohdy právě kvůli potížím a utrpení rosteme a sílíme. Andělé nám pomáhají tyto lekce zvládat, přináší nám světlo naděje a víru. Je-li pro nás situace neúnosná tak, že padneme na kolena a z hloubi duše prosíme o pomoc, andělé vždy přijdou. Naše duše je volá, a oni přichází, aby sejmuli břímě, přinesli útěchu a světlo do naší duše, radu, jak nést svůj úděl.

Jak komunikovat s anděly

Andělé jsou neustále s námi, ale k tomu, abychom je uviděli nebo uslyšeli jejich rady, potřebujeme „ztišit svět“ a ponořit se do nitra, hluboko, až tam, kde sídlí naše duše. Jejich působení je velmi jemné, proto je zapotřebí stáhnout se z vnějšího světa, naučit se naslouchat své duši, tichému vnitřnímu hlasu, skrze který často promlouvají, naučit se rozšiřovat své vědomí tak, abychom byli schopni zachytit poselství bytostí z jemnohmotného světa. Lidí, kteří dokáží komunikovat s anděly přímo, je málo. Pro ty z nás, kteří touží tuto schopnost v sobě objevit, jsou proto andělské karty výbornou pomůckou, neboť nás učí naladit se na jemné energie a objevit souvislosti, které často nejsou přímo zřejmé. Často stačí jediná karta, abychom změnili úhel pohledu na svoji záležitost, a tím si umožnili přístup k možnostem, které jsme předtím neviděli. Často právě jedna jediná andělská karta nám dokáže zpříjemnit den, pokud se na její poselství naladíme a vpustíme-li do svého dne trochu světla. Andělské karty lze použít jak k výkladům, tak pro inspiraci v podobě karty dne.

Andělské karty přináší vždy pozitivní sdělení

Na našem partnerském e-shopu www.bombastus.cz naleznete širokou nabídku andělských a archandělských karet, například andělský tarot, oblíbené karty andělů od Doreen Virtue nebo karty archanděla Michaela či Rafaela.

Andělské karty pro rozšíření vnímání

Andělské karty jsou skvělou pomůckou, díky které se zjemní naše vnímání, vytříbí schopnost naslouchání, otevřou se brány našeho srdce a my jsme znovu schopni věřit a vnímat, přijímat a dávat bezpodmínečnou lásku, která je nám každý den našeho života dávána (ač si to možná neuvědomujeme). Jsou to právě andělé, kteří jsou průvodci této bezpodmínečné boží lásky, zároveň jsou těmi nejlepšími učiteli pro každého, kdo si přeje takovou lásku ke všem tvorům zažívat přímo ve svém srdci. Díky každodennímu kontaktu s andělskými kartami se naše schopnost vnímání natolik rozšíří, že možná jednoho dne budeme schopni zachytit andělské působení na vlastní kůži, komunikovat s anděly přímo, bez pomůcek a prostředníků.

Víte, co si andělé myslí o andělských kartách? Usmívají se, pokyvují hlavami a souhlasí. Neboť cokoliv, co nás povede k naší duši a rozšíří naše vnímání, cokoliv, co nám pomůže otevřít své srdce pro příjem božské nepodmíněné lásky, je dobré, je požehnané.

Andělské karty jsou pohlazením pro vaši duši

Andělé v lidském šatě

Trápí-li vás nějaký problém, a nevíte si s ním rady, není nic jednoduššího, než požádat o pomoc. Připusťte, že všude kolem vás jsou bytosti (jak andělé, tak lidé), kteří jsou připraveny vyjít vám vstříc. Pokud řešíte složitější problém, nemáte dost času a sil na ponoření se do podstaty věci, zkrátka potřebujete komplexnější a hlubší rozbor vaší situace a radu odborníka, neváhejte a kontaktujte některého z našich poradců. Jsou to profesionálové s dlouholetou praxí. Možná, že vás jejich slova pohladí po duši, pozvednou vás ze stavu beznaděje, nasměrují vás znovu ke Světlu. Kdo ví, možná, že mnozí z nich jsou převlečení andělé…

Andělé v lidském šatě

Autor: Lenka Pragerová


           tarot

sibyla vesteni karty tarot