Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Alena

Alena

Astrologie, numerologie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Alena a vítám Vás na mém profilu.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

O mně a mých učitelích

Esoterikou se zabývám jako většina astrologů od dětství. První autoři, jejichž knihy mi byly dostupné, byli Karel Weinfurter a Jan Kefer. Následovala řada zakázaných knih, které se půjčovaly a opisovaly na stroji. V 80. letech jsem se seznámila s Mistry, kteří měli zásadní vliv na můj další život. Čím složitější bylo dostat se k vědění, tím více to bylo fascinující. Začala jsem se učit jazyky, abych se dostala k literatuře, která v češtině neexistovala. Byla jsem mezi prvními privátními uživateli internetu v naší zemi, a tím nastal další kvalitativní skok ve studiích.

Esoterická a příbuzná studia

Mistr Reiki, certifikát aplikované hypnózy, certifikát hlubinné regrese, certifikát Reconnection, absolvent školy klasické astrologie, studium stravy dle elementů a krevních skupin, kurzy šamanismu, studium Silvovy metody, základy Feng Shui, seminář posvátné geometrie, seminář karmické astrologie, škola psychologické astrologie, studium Kabaly, před kterou se skláním s úctou.

Studium v zahraničí

Chaldejská numerologie, Tarot de Marseille, klasická astrologie, šamanismus, mayští šamani, šamanka nativních afro-kubánských směrů, mystická studia.

bohyne isis egypt sibyla

Moji učitelé astrologie v Čechách chronologicky

Ota Solnař, Dr. Radko Tobičík, Ing. Zdeněk Bohuslav, Ing. Richard Stříbný, Dr. Jarmila Gričová, Ing. Antonín Baudyš, Ing. Petr Rastokin.

Co dělám a co nedělám

Provádím astrologické poradenství, konzultace, osobní rozbory. Pracovala jsem pro televizní vysílání. Volný čas dělím mezi rodinu a studium. Váš horoskop je zcela jedinečný, je to víc než otisk prstů. Na základě dat vytvořím obraz vaší osobnosti, zdravotních dispozic, vývoje vztahů, pracovních a finančních tendencí. Tak je otevřená cesta k předpovědím a sledování časových možností. Věnuji se praktické astrologii, to znamená, že pracuji s osobními daty. Ctím zpovědní tajemství. Vaše soukromé údaje a události nikomu nesdělím.

Nedělám bulvární horoskopy, tedy nepřesné a zavádějící prognózy pro jednotlivá znamení. Proč? Protože pro jednotlivce neplatí a platit nemohou. Také se neztotožňuji s propagací esencí typu Aura-soma, prodejem chemických potravinových doplňků atd. Pro potřebu zdravotní a speciální masáže a pro výklady dle západní numerologie vám doporučím vyzkoušené partnery.

S úctou a pokorou se skláním před moudrostí věků. Chci předávat dál a používat ve váš prospěch vše, co jsem se v životě naučila. Pomůžu Vám podle svých nejlepších schopností a znalostí.

Vaše Alena

amulet kriz keltsky sibylahoroskop nativni sibyla

logo sibyla vesteni online