Online poradna

Volejte po zakoupení kreditu
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Agnes.

Můžete mi zavolat, pokud si předem koupíte kredit na 15, 30, 45 nebo 60 minut konzultace. Po zaplacení vás bude kontaktovat administrátor a domluví s vámi termín hovoru. Koupit kredit.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

 

Sibyla tarot

 

O mně

Pomůžu každému, kdo má pocit tísně a zmatku a potřebuje okamžitou podporu. Zaměřuji se především na osobní krize a partnerské vztahy. Používám astrologii, synastrii, kompozitní horoskopy, dále feng shui i jiné poznávací metody dávné moudrosti lidstva.

Děkuji za to, že se mi dostalo znalostí severoamerických indiánských šamanů. Obnovuji vztahy mezi lidmi a přírodou. Napravuji chyby vzniklé porušením tabu. Hovořím s ochrannými duchy. Magickými rituály působím proti zlým vlivům. Prostřednictvím extáze a mystických vizí mohu vstoupit do astrálu, informačního pole, které dává tvary hmotě.

Mohu vám objasnit původ a podstatu vašich současných obtíží. Spojíme-li vaše a moje životní zkušenosti v rovném vztahu průvodce a provázeného, najdeme cestu, jak dál. Objevíte nečekaná východiska. Znovu získáte naději a důvěru v život. 

 

Těším se na vaše zavolání

Vaše Agnes

 

Sibyla Agnes astrologie

Sibyla Agnes feng-shui