Online poradna

Volejte 906 500 500 + číslo linky - 50 Kč/min.
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Věra

Věra

Astrologie, numerologie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Věra.

Pokud je u mé fotografie zelený nápis Jsem online – volejte, můžete mi telefonovat na číslo 906 500 500. Po spojení zadejte číslo mé linky – 15. Cena hovoru je 50,- Kč / min. Více informací o telefonování najdete zde.

Můžete mi také volat na Skype. Nejdříve mne vyhledejte na Skype pod jménem svoves a přidejte si mne do kontaktů. Jakmile budu on-line, zavolám vám a domluvíme si termín konzultace a platbu. Více informací o volání na Skype, cenách a způsobu platby najdete zde.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

Umění se dědí

Už od dětství mi otec i babička vštěpovali základy esoteriky. Oba dva také sami vykládali karty. Stejně jako mnoho jiných Čarodějek a Čarodějů jsem v prostředí úcty a zájmu o věci mezi nebem a zemí vyrostla. Proto mi vždy připadalo normální a běžné mluvit s přírodou, energiemi a jevy okolo nás. Tak jak to bývalo po tisíciletí.

Co jsem se naučila

Rodinná a životní atmosféra mě poháněla k další cestě poznávání a ohmatávání souvislostí světa a Vesmíru. Proto jsem se před 30 lety začala zabývat výkladem karet a později jsem pronikla do tajů a neměnných faktů numerologie. Jsem absolventkou Školy klasické astrologie Ing. Bohuslava a Ing. Stříbného, později také Školy psychologické astrologie Lenky Adamové.

Co nabízím

Problémy a trápení vám pomohu objasnit pomocí své nevšední intuice a darem jasnozřivosti. Numerologie mi napoví, kdy je vhodná doba k řešení, se znalostí astrologie vás navedu na správnou cestu životem. Budu s vámi řešit všechny spletitosti života, ať už se týkají lásky a partnerských vztahů, financí, zaměstnání, zdraví nebo rodiny. Společně najdeme odpověď na všechny otázky, které vám nedají spát.

astrologie horoskop vesteni online sibyla vyklad

Motivace a vedení

Umím vás motivovat, několikrát jsem vedla velké týmy lidí v zaměstnání, učila jsem je, starala jsem se o ně. Jsem Panna v Panně, nic snadného. :-) Stále musím pečovat, starat se, vést, učit, předávat, s Láskou všude a všem pomáhat. Jen jsem se naučila, že nemám pomáhat tam, kde si o pomoc nežádají, jinak mě nakopou do pr…. :-) Promiňte, jsem hodně svá, občas mluvím jak mi „zobák narost“, ale lidé to mají rádi, cítí přímost. Prostě platí přísloví, že každý (nevyžádaný) dobrý skutek bude po zásluze potrestán a cesta do pekel je dlážděna (nevyžádanými) dobrými úmysly. :-)

Minulost a přítomnost

Psychologická astrologie mě naučila vyhledávat hluboké kořeny dnešních bloků, zábran, úzkostí a trápení. Pouze v dávno zapomenutých dějích z dětství i minulých životů se najde pravá příčina bolestí dneška. Teprve pak se dá odstranit, pochopit, napravit, léčit.

Touha dávat

Hodně jsem cestovala, viděla mnoho zemí, mluvila s mnoha lidmi. Umím porovnávat vlivy prostředí, výchovy, výuky, vzdělávání, kultury, náboženství. To jsem si vždy přála, cestovat, poznávat, učit se, předávat lidem. Kdysi jsem také chtěla být sexuoložkou a pracovat s devianty, kterých je dost a potřebují pomoc, protože za mnohé věci sami nemohou.

 sibyla vesteni online karty tarot vyklad

Cesta k Bohu

Už jako dítě jsem měla kontakty s Bohem a neuměla jsem pochopit, proč já, dokonalá, nejsem ten Bůh? Proč mě kdosi předběhl? :-) Pak jsem se naučila pokoře, poznala, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému a pokud se naučíme žít v souladu s Bohem, jsme jeho částí, jsme u něj, s ním. Dokonalost světa a Vesmíru je právě v jeho nedokonalosti. I příroda, tedy Bůh, dělá chyby, které ale mají svůj význam. Vlastně – chyba není chyba, všechno má svůj význam v řádu Vesmíru.

Egypt

V současné době často pobývám pracovně v Egyptě. Táhne a láká mě to tam, asi mám k té zemi pouto z minulých životů. Občas pro sebe používám jméno Estel Romany, cítím se tak. Estel je podle druidů Věra a Romany je egyptské křesťanské příjmení.

Jsem jen člověk

Nejsem dokonalá, nejsem stroj, kolikrát i já sama potřebuji pomocnou ruku, kterou ale pak umím stonásobně vrátit. Takže všechny potřebné, kteří se „v tom plácají“, plně chápu a rozumím jim. Navíc je známo, že nejlépe pomáhají lidé, kteří sami prožili i prožívají trápení, ale přitom zvládají život. Carl Gustav Jung to nazýval archetypem zraněného léčitele. V životě rozumíme pouze tomu, co jsme sami prožili. A pokud potřebujeme pochopit trápení a bolest druhých, musíme je sami zažít.

Těším se na vaše zavolání, jsem tu pro vás.

Vaše Věra

sibyla egypt vesteni karty online

sibyla logo karty vesteni