Online poradna

Volejte 906 500 500 + číslo linky - 50 Kč/min.
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Ondřej

Ondřej

Psychotronická diagnostika
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, jmenuji se Ondřej a vítám Vás na mém profilu.

Pokud je u mé fotografie zelený nápis Jsem online - volejte, můžete mi telefonovat na číslo 906 500 500. Po spojení zadejte číslo mé linky -21. Cena hovoru je 50,- Kč / min. Více o telefonování najdete zde.
 
Můžete mi také volat na Skype sibyla.cz. Nejdříve mě vyhledejte na Skype a přidejte do kontaktů. Pak vám na Skype napíšu nebo zavolám a domluvíme termín konzultace a platbu. Více informací o volání na Skype, cenách a způsobu platby najdete zde.
 
Nebo pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.
 

O mně

Zabývám se psychotronickou diagnostikou, kyvadlem, léčitelstvím, zdravým životním stylem. Mohu vám poradit s výživou, vegetariánským a raw jídelníčkem, doplňky stravy, vitamíny, stopovými prvky, bylinami, ale také s detoxikačními půsty, cvičením atd. Jsem autorem nové psychomantické metody Numerograf - analýza čísel z podvědomí.
 
Mám zkušenosti s ochranou lidského organismu před účinky elektromagnetického záření, elektromogu, wifi, bluetooth, signálu mobilů atd. Pracuji s ochrannými prvky našeho předního odborníka na tuto problematiku, Ing. Milana Heina. www.milanhein.cz
 
Bioinformační efektory a restartery najdete zde:
www.bombastus.cz/ochranne-prvky-baroqal-a-pu-ing-milan-hein.html
 
Pasivní i aktivní biorezonátory najdete zde:
www.bombastus.cz/psychotronika-mantika-magie-esoterika/q-link-biorezonatory/
 
 
Sibyla Pú Baroqal Milan Hein elektrosmog léčitelství psychotronika

sibyla logo karty vesteni