Online poradna

Volejte 906 500 500 + číslo linky - 50 Kč/min.
Pošlete SMS na 903 55 60 - 60 Kč/SMS
Agnes

Agnes

Astrologie, psychomantie
Jsem online - volejte
Pošlete SMS ve tvaru
SIBYLA text otázky
na číslo 903 55 60

Dobrý den, vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Agnes.

Jsem vám k dispozici na telefonu denně kromě neděle od 21:00 hodin. Těším se na rozhovor s vámi.

Pokud je u mé fotografie zelený nápis Jsem online – volejte, můžete mi telefonovat na číslo 906 500 500. Po spojení zadejte číslo mé linky – 31. Cena hovoru je 50,- Kč / min. Více informací o telefonování najdete zde.

Můžete mi také volat na Skype. Napište mi na Skype sibyla.cz, i když nejsem on-line. Ihned, jak budu u počítače, tak se s vámi spojím a domluvíme si termín konzultace a platbu. Více informací o volání na Skype, cenách a způsobu platby najdete zde.

Nebo mi pošlete SMS ve tvaru SIBYLA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Cena 1 SMS je 60,- Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.

 

Sibyla tarot

 

O mně

Pomůžu každému, kdo má pocit tísně a zmatku a potřebuje okamžitou podporu. Zaměřuji se především na osobní krize a partnerské vztahy. Používám astrologii, synastrii, kompozitní horoskopy, dále feng shui i jiné poznávací metody dávné moudrosti lidstva.

Děkuji za to, že se mi dostalo znalostí severoamerických indiánských šamanů. Obnovuji vztahy mezi lidmi a přírodou. Napravuji chyby vzniklé porušením tabu. Hovořím s ochrannými duchy. Magickými rituály působím proti zlým vlivům. Prostřednictvím extáze a mystických vizí mohu vstoupit do astrálu, informačního pole, které dává tvary hmotě.

Mohu vám objasnit původ a podstatu vašich současných obtíží. Spojíme-li vaše a moje životní zkušenosti v rovném vztahu průvodce a provázeného, najdeme cestu, jak dál. Objevíte nečekaná východiska. Znovu získáte naději a důvěru v život. 

 

Těším se na vaše zavolání

Vaše Agnes

 

Sibyla Agnes astrologie

Sibyla Agnes feng-shui